• Predvianočné ticho

• Škola stíchla, nepočuť detský džavot a tínedžerské výkriky. Učitelia učia online a ak práve zrovna neučia, tak myslia na naše deti, aby sa cítili v škole čo najlepšie, keď sa vrátia do lavíc. Blíži sa čas Vianoc, a tak pani vychovávateľky na 1.stupni, ale aj páni učitelia na 2.stupni chystajú výzdobu, nech je nám všetkým príjemne.

V škole prebieha dezinfekcia, opravy, čistenie hračiek.

• Samotesty

• Záujem o AG samotesty sa zisťuje pre VŠETKÝCH rodičov.

V Edupage v časti Prihlasovanie kliknite na
            Akcie - Zisťovanie záujmu o samotestovanie Ag testami v domácom prostredí (každé dieťa zvlášť)

• Dištančné vzdelávanie cez TEAMS

• Milí žiaci!
            Triedy, ktoré sú v karanténe dnešným dňom nastupujú na
            dištačné vzdelávanie prostredníctvom TEAMS.
            Ide sa podľa rozvrhu, neučia sa výchovy. (HUV, VYV, TSV, THD)
            Kontrolujte si Kalendár a komunikáciu s vyučujúcimi (Teams, Edupage, Office 365)
            Tešíme sa na vás online, pevné zdravie!

• Halloween na II. stupni

• Deti prišli 27.10. do školy v maskách. Na hodinách anglického jazyka súťažili mladší žiaci v skupinách, ktorá skupina napíše čo najviac slov spojených so sviatkom Halloween tzv. brainstorming. Hľadali slová skryté v osemsmerovkách, s telefónmi fotili halloweenské symboly -  scavenger hunt, absolvovali kvíz na baamboozle, hrali sa pantomimu tzv. charade. Starší žiaci vymýšľali príbeh, najstarší žiaci si vo dvojiciach prerozprávali informácie o Halloweene a strašidelné príbehy.

• Štvrtáci, vlastiveda, múzeum

• Žiaci 4.A a 4.B v dňoch 26.10. a 2.11. mali zaujímavé vlastivedné vyučovanie v Balneologickom múzeu Imricha Wintera v Piešťanoch. Prehliadkou múzea si rozšírili vedomosti z histórie piešťanského regiónu a kúpeľov. Pútavá bola aj expozícia venovaná M. R. Štefánikovi.

• Halloween

• Halloween v škole máme skôr symbolicky v rámci interkultúry ako zoznámenie sa s inými zvykmi. Pre deti je to príležitosť trochu si užiť deň v maskách a mať veselý deň. Na 1.stupni pani učiteľky pripravili žiakom zábavné a zaujímavé úlohy.